Recent
Dostosowane inteligentny folie biały kolor 1 sztuk 1000mm x 3000mm z zasilaczem magia FOLIE PDLC

Dostosowane inteligentny folie biały kolor 1 sztuk 1000mm x 3000mm z zasilaczem magia FOLIE PDLC

Dostępność produktu: Na stanie
€ 467.00
€ 519.37

dostosowane inteligentny folie biały kolor 1 sztuk 1000mm x 3000mm z zasilaczem magia FOLIE PDLC 1. Opis Produktu inteligentnyprzełączana filmto produkt, który jest zdolny do regulacji światła transmisji międzyprzezroczystyinieprzezroczysteprzy użyciu zasilania SIECIOWEGO. ze względu na wilgoć czułość, wcześniejsze wersje film były używane tylko dointeligentne szkłoprzez laminowanie na szkle. z ciągłego doskonalenia w odporność na wilgoć, nowy (3rd) generacja film może być instalowane bezpośrednio na istniejącej okna z specjalnym klejem lub samoprzylepne. łączy on w sobie wiele funkcji, takie jak światła regulacji, blokowanie UV i podczerwieni, reklama i bezpieczeństwa. Funkcja 2. Produkt 1) Ochrona Prywatności : największym funkcji naszego pdlc film jest ochrona prywatności, który może kontrolować szkła pomiędzy przejrzyste i nieprzezroczyste.to może chronić prywatność przez naszego inteligentnego filmu 2) Screem Projekcji : nasza Pdlc film może być używany jako dobry ekran projekcyjny, w odpowiednim środowisku światła, jeśli wybrać wysokiej lumenów projektor, obraz efekt projekcji jest bardzo jasne (proponuję używać tylnej projekcji tryb).
3) Ochrona Bezpieczeństwa nasz film pdlc grubość wynosi około 0.36mm. po zainstalowaniu na szybę, To może adhensive okna ściśle, gdy okna są złamane, film może uniknąć okno szkła latania wokół i boli inni,
4) Ochrona Środowiska : nasza PDLC film dołączony na powierzchni szkła, Które mogą oprzeć ciepła ponad 98% UV i ponad 95% infrared ray. w celu zmniejszenia promieniowania cieplnego, to wymaga ekranowanie częściowe infrared ray. natomiast jeśli ekranowanie UV chroni kryty meble nie znikną, starzenie się i tak dalej, i ochrony ludzi w stosunku do choroby promieniowaniem ultrafioletowym.
3 Elektryczne Kurtyny środowiska i oszczędność energii dla green building material. wykorzystuje przezroczyste lub zamglenia regulacja temperatury film, sprawia, że inteligentnego filmu haze stanie, gdy temperaturę w pomieszczeniu jest wysoka, gdy światło zmniejsza, inteligentny film jest w przezroczyste stan; gdy światło jest słaby, inteligentny film jest w przejrzysty stan. 2) Ekran Projekcyjny   inteligentny film może być używany jakoekran projekcyjny przełączanena sklep okna na reklamę. 3 G inteligentnego filmu jest dobre dla zarówno z przodu iz tyłu projekcji i przewiduje obrazy mogą być oglądane z obu stron. 3) Wielu Funkcji łączy w sobie dotykowy IR i sterowanie za pomocą polecenia głosowe, a produkt, aby dać klientom większy wybór.łączy w sobie pełny kolor DOPROWADZIŁ ruręłączy w sobie membrany membrany i wiele przezroczyste drukowanie laserowe.łączy w sobie projektor, efekt zawieszonych cząstek jak przejrzyste stan.łączy wiele filmów i reklamować pojawiać w przezroczyste szkło.łączy w sobie z systemem sterowania; po wszystkich funkcji może być używany z inteligentnego filmu. 9. Opakowanie Produktu   10. Produkt Warsztaty 13. F.A.Q 1). Pytanie : twoja firma dostarcza instalacja usługi za granicą?
odpowiedź : NO, jesteśmy materiał dystrybutorem i zapewnić kompletne zestawy DIY, jak i wsparcia technicznego. tak długo, jak wykonawca jest ostrożny i NIE ZAŁAMANIA LUB DENT MATERIAŁU LUB WYCIĄGNĄĆ PRZEWODY tam nie powinna być kwestie. oczywiście czyste środowisko pracy jest pomocne.
2). Pytanie : robi to musi być zainstalowany przez elektryk?
odpowiedź : NIE, możemy dostarczyć państwu kompletne zamknięty system, który jest gotowy do zainstalowania z wtyczką, to może być DIY samodzielnie.

Więcej danych

Typ artykułu:
Folie okienne i ochrona słoneczna
Rozmiar:
customized size
Długość produktu:
300cm
Przepuszczalność:
80%-100%
Ultrafioletowego Blokowania Stopy:
80%-100%
Stopa Izolacja cieplna:
80%-100%
Folie okienne typu:
Folie okienne
Funkcje specjalne:
Magic effect from opaque to transparent
Nazwa marki:
SUNICE
Pozycji:
Boczne Szyby
Nazwa koloru:
Milky White
Nazwa modelu:
SW01
Rodzaj materiału:
PDLC
Zewnętrzna badania certyfikacji:
Ccc
Pozycja wysokość:
1inch
Pozycja szerokość:
100cm
Pozycja waga:
15kg
color:
milk white
type:
self-adhesive
working voltage :
65VAC
Input :
220v/110v input
application :
privacy protect/office partition/hotel/car/bank

Kategoria produktu

olar Brąz 10% Folie Okienne 60 " x30' Domu Architektonicznej Odcień 85% Odprowadzania Ciepła materiał : PET rozmiar : 60 inch x30feet grubość : 2mil kolor : Brązowy 85% IR 99% Odrzucenie UV 10% Przepuszczalności Światła Widzialnego odporne na PROMIENIOWANIE UV, blokada przeciwsłoneczna efekt...

proszę zostawić wiadomość o wielkości przed licytować, wyślemy rozmiar M losowo Opis produktu : boczne okno odcień jest wykonane z elastycznego, rozciągliwy nylon mesh materiał,, który pomaga zablokować słońce, dzięki czemu twoje dziecko bezpieczniejsze i twój samochód chłodnicy.zapobiega uszkodzeniu i śladów na drzwi auta okulary, Poprawia przepływ powietrza w samochodzie.ten wytrzymały lekki tkaniny po prostu ściąga nad drzwi samochodu.materiał : nylon mesh rozmiar : MM : 100x53.5 cm / 39.37x21.06 "Mesh średnica otworu : 1mmgłówne cechy : antyultrafioletowe, przeciw komaromz Elastyczną gumką.pakiet Zawiera : 2 sztuk Samochodów mesh Sun Shade uwaga : mamy rozmiar L / XL w naszym magazynie, jeśli jest to potrzebne, proszę o kontakt...

Scroll